סְטוּדְיוֹ וִיזוּאָלִית

מעצבים עולם טוב יותר

דוגמאות לעיצוב אתרי וורדפרס ודפי נחיתה

עיצוב אתרים על גבי פלטפורמת וורדפרס בשילוב תוסף אלמנטור-פרו. אתרי תדמית, דפי נחיתה, כרטיסי ביקור דיגיטליים, חנויות ועוד.

אתר לארטה ייעוץ ארגוני לעמותות וארגונים

'ארטה' נותנים שירותי ייעוץ וליווי עמותות, רשויות וארגונים לפיתוח, הטמעה וקידום תוכניות חברתיות. 

כשעושים טוב נראים טוב!

אתר לד"ר חן קצביץ' פרסלר

מתי מתחילים לדבר עם הילדים.ות על מיניות? איך מספרים לילדי 'כיצד מגיעים ילדים לעולם'? ומה בנוגע לנורות אדומות? איך מזהים פגיעה מינית?  וכיצד מתמודדים? ד"ר חן קצביץ' פרסלר היא חוקרת מגדר ומיניות ומעבירה סדנאות והרצאות בנושאי חינוך למיניות מיטיבה, מניעת אלימות מינית ושוויון מגדרי.

כשעושים טוב נראים טוב!

דף נחיתה לתכנית יזמות קהילתית צעירה

תכנית מדהימה בפיתוח של דורית רייף בשיתוף עם 'ארטה', תכנית יזמות קהילתית מועברת לתלמידי תיכון לתכנון והפעלה של יזמות חברתית קהילתית בעלת השפעה חברתית.

כשעושים טוב נראים טוב!

אתר לסדנאות השף גיל סלוקי | השף של הטבע

אם עוד טרם הכרתם את השף גיל סלוקי, הימהרו להירשם לאחת הסדנאות שלו. גיל סלוקי המכונה 'השף של הטבע', ממשיך מורשת משפחתית חקלאית ומביא עד לפתח ביתכם תוצרת חקלאית, טריה איכותית וארץ ישראלית.

כשעושים טוב נראים טוב!

דף נחיתה למטפלים

'עדיין אין לך דף נחיתה? איפה זה פוגש אותך?'  (:
 עיצוב ובניית דף נחיתה לאנשי מקצוע מתום הטיפול.

כשעושים טוב נראים טוב!

דף נחיתה לתכנית 'מדעני האור'

מדעני האור תכנית מדהימה המנגישה את כל הידע אודות האור באמצעות עזרים ויזואליים, משחקים ועיצוב גרפי. התכנית מפתחת למידה אקטיבית ויצירתית.

כשעושים טוב נראים טוב!

דף נחיתה לתכנית NLP לנוער

תקשורת בין אישית. כמה מורכב זה יכול להיות?! מורכב מאוד בעידן הצפת הידע, עודף הגירויים, רשתות חברתיות מחקרים מראים ירידה במיומנויות תקשורת בין אישי. NLP לנוער הינה תכנית מצוינת במערכת גפן הנותנת כלים פרקטיים וישים לנוער לחיזוק הקשרים החברתיים והמשפחתיים

כשעושים טוב נראים טוב!

דף נחיתה לסדנאות גישור | ימית קשי

קונפליקטים הם חלק בלתי נפרד מהיום יום שלנו, בעבודה, בבית בקהילה. על אף שלרוב הקונפליקטים מעוררים בנו רגשות לא חיוביים ישנם כלים פרקטיים שיכולים לעזור לכם.ן לצמוח עם הקונפליקט. לפתח מיומנויות תקשורת עמוקות, להכיר טוב יותר את המניעים והצרכים שלנו ושל האחר. לשהות בסיטואציה ולהביע חמלה לעצמנו ולאחר.

כשעושים טוב נראים טוב!

אודות

סטודיו ויזואלית, הינו סטודיו משפחתי שנולד מתוך תשוקה ליצירה ועיצוב. אנחנו מביאים איתנו שנים של ניסיון תעסוקתי בארגונים חברתיים המקדמים עשייה בעלת משמעות והשפעה חיובית בעולם. היום אנחנו פשוט נהנים לתת ביטוי ויזואלי לחלומות שלכם.ן.
הסטודיו שלנו מתמחה בתהליכי מיתוג, עיצוב מצגות, בנייה ועיצוב דפי נחיתה ואתרים, עימוד, עיצוב והבאת חומרים לדפוס ועוד מלא דברים שיעזרו לכם להראות את הטוב שלכם.ן- טוב יותר.
אז אל תהססו, 
תרימו טלפון, בואו נדבר על החזון שלך…  

באו נדבר ויזואלית

השאירו פרטים או  התקשרו (:  

שתפו אותנו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp